سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر فردا افتتاح می شود بازگشت Back
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر فردا افتتاح می شود
 
فردا شنبه 18 بهمن ماه سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با افتتاح بخش طوبای زرین کار خود را آغاز خواهد کرد.
 
به گزارش روابط عمومی سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، فردا شنبه 18 بهمن ماه بخش نمایشگاه طوبای زرین ساعت 16 با حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیرکل هنرهای تجسمی، اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره و داوران و هنرمندان راه یافته به این بخش افتتاح می شود تا رسما سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر نیز کار خود را در موسسه فرهنگی و هنری صبا آغاز کند.
 
امسال به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از تجمع گشایش بخش چاپ دستی و ستارگان به ترتیب در روزهای 19 و 20 بهمن ماه ساعت 16برگزار خواهد شد.
 
این مراسم در حیاط مرکز فرهنگی هنری صبا و در فضای آزاد برگزار خواهد شد و سپس ورود به نمایشگاه نیز به صورت گروه های محدود امکانپذیر خواهد بود.
 
همچنین مراسم بازگشایی بخش طوبای زرین، چاپ دستی و ستارگان روزهای 18، 19 و 20 بهمن ماه به صورت لایو در اینستاگرام @tajasomiقابل مشاهده برای علاقمندان خواهد بود.
 
سیزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از 18 تا 30 بهمن ماه به کار خود ادامه می دهد و بازدید از نمایشگاه این جشنواره به صورت حضوری با رعایت پروتکل هااز ساعت 10 تا 18 هر روز و همچنین به صورت مجازی در دسترس است.
 
 
تاریخ خبر:  1399/11/17