رئیس شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد بازگشت Back
رئیس شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب شد
 
محمود سالاری، معاون امور هنری وزیر فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی، محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب کرد.
 
به گزارش واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون امور هنری، با صدور حکمی، محمد خراسانی‌زاده، مدیرکل هنرهای تجسمی را به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر منصوب کرد.
 
متن پیام سالاری بدین شرح است:
 
"جناب آقای محمد خراسانی‌زاده
 
مدیرکل محترم دفتر هنرهای تجسمی
 
جشنواره هنرهای تجسمی فجر، باشکوه‌ترین رویداد هنری در عرصه هنرهای تجسمی ایران اسلامی است و ثمره‌ای بی‌بدیل از شایستگی‌ها و دستاوردهای پیشکسوتان، اساتید ارجمند و شور و شوق خلاقانه هنرمندان جوان این عرصه شمرده می‌شود.
 
به همین منظور با عنایت به تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان "رئیس شورای سیاستگذاری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر" منصوب می‌شوید.
 
امید است در سایه الطاف الهی و با همفکری و همکاری سایر اعضاء و بهره‌گیری از تمام توان و قابلیت‌های مرکز هنرهای تجسمی نسبت به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عج)، موفق و موید باشید".
تاریخ خبر:  1402/06/05