تمدید زمان بازدید از نمایشگاه‌های شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بازگشت Back
 
با اعلام دبیرخانه فجر شانزدهم، مهلت بازدید از مجموعه نمایشگاه‌های این رویداد هنری تمدید شد.
 
به گزارش ستاد خبری شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، بنابر اعلام دبیرخانه فجر شانزدهم، فرصت بازدید از نمایشگاه‌ بخش‌های رقابتی و بازار هنر این رویداد تا روز سه‌شنبه ۸ اسفند و مهلت تماشای آثار هنرمندان حاضر در نمایشگاه مفاخر هنرهای تجسمی به روایت گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و آینه در آینه تا پنج‌شنبه ۳ اسفند تمدید شد.
 
بر این اساس، علاقه‌مندان جهت بازدید از نمایشگاه‌ بخش‌های رقابتی و بازار هنر شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر می‌توانند تا تاریخ ۸ اسفند، همه‌روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۰ و روزهای جمعه و ۶ اسفند از ساعت ۱۵ الی ۲۰ به مجموعه فرهنگی هنری صبا (فرهنگستان هنر) مراجعه کنند.
 
هنردوستان همچنین برای تماشای آثار هنرمندان حاضر در نمایشگاه‌های مفاخر هنرهای تجسمی به روایت گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران و آینه در آینه می‌توانند تا تاریخ ۳ اسفند همه‌روزه از ساعت ۹ الی ۱۸ به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.
 
گفتنی است که شانزدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر به دبیرکلی امیر عبدالحسینی درحال برگزاری است و آئین اختتامیه این رویداد، روز پنج‌شنبه ۳ اسفند از ساعت ۱۸:۳۰ باحضور مسئولان هنری، دبیران و داوران جشنواره، استادان هنرهای تجسمی، هنرمندان و هنردوستان، در تالار وحدت برگزار می‌شود.
تاریخ خبر:  1402/11/29